Majstrovstvá Slovenska amatérov vo volejbale, Moldava 2012

Dna 11-12 augusta sa v Moldave nad Bodvou konal 6. ročník volejbalového turnaja Gala World Cup s koeficientom majstrovstvá Slovenska amatérov vo volejbale avl Sk. Hlavným  organizátorom bol Oddiel rekreačného športu Šk Bodva. Turnaja sa zúčastnilo 26 družstiev zo Slovenska a Čiech. Súťažiaci zápolili počas soboty o postup zo skupín. Z každej skupiny postupovali dva Teami do finálových bojov, ostatní nepostupujúci si v nedeľu zahrali zápasy o umiestnenia. Najlepšie z našich Moldavských teamov obstálo družstvo Japonské pole pod vedením kapitána Petra Fritscha, ktoré skončilo na vynikajúcom treťom mieste. O postupové miesto do finále sa bili s Liptovským Mikulášom, ktorí nakoniec vyhrali v tajbrejku o jeden bod 15:14. Vo finále si už hladšie poradil Liptovský s postupujúcimi Krompachmi z druhej skupiny v tajbrejku 15:9. Toto najväčšie športové podujatie Oddielu rekreačného športu sa konalo pod záštitou mesta Moldava. Generálnym parterom podujatia bola firma MP Styll, hlavní partneri: Amatérska volejbalová liga Slovenska, Denaros, MSKs Moldava, Ambriso Slovakia, Arenasportcentrum. Partneri : Euro-plech, K3 veľkoobchod, Stavebné práce Kiss,  Vk Gala Moldava, Taross, Norex, Bytnovum, Ferdinand, Caffe centro club, Deva Trebišov, Šimi bar, Saatsport, BelasaNet, Pd Chonkovce, Spectron, Prosig, Agrocenter.