ŠK Bodva Moldavská bežecká liga – 4. kolo

Vážení športoví priatelia a nadšenci behu, dňa 15. júna pokračuje Moldavská bežecká liga (MBL) v súťaži o najlepšieho bežca/bežkyňu v roku 2014. Po úspešnom 3. kole v Rudníku pokračujeme 4. kolom na Jahodnej pri Košiciach – Cross country Jahodná. Tentokrát sú pre bežcov pripravené, oveľa náročnejšie trate a to krátka a dlhá trať. Štart je o 10:00 hod. na parkovisku Jahodná.

 

Ženy si zmerajú sily na krátkej trati o dĺžke 11km a s prevýšením 324 metrov. Beží sa jedno kolo. Štart je priamo na parkovisku Jahodná. Ďalej sa pokračuje po žltej značke smerom na Girbeš. Po 1 km trasa schádza zo žltej značky a prechádza po 200 m na červenú značku smerom na Kamenný hrb. Na Kamennom hrbe trasa červenej končí a vracia sa späť po žltej až na parkovisko Jahodnej, kde bude aj cieľ pretekov.

 

Muži si zmerajú sily na náročnejšej trati o dĺžke 21km a s prevýšením 583 metrov. Miesto štartu je priamo na parkovisku Jahodná spolu so štartom krátkej trate. Ďalej sa pokračuje po žltej značke smerom na Girbeš. Po 1 km trasa schádza zo žltej značky a prechádza po 200 m na červenú značku smerom na Kamenný hrb. Na Kamennom hrbe trasa červenej končí a vracia sa späť na vyznačené miesto, kde prechádza na červenú značku a pokračuje druhým kolom na Kamenný hrb a späť po žltej až na parkovisko Jahodnej, kde bude aj cieľ pretekov.

 

Uvidíme ako sa bežci popasujú s náročnou lesnou traťou a koľko bodov získajú do bodovacej tabuľky, ktorá po 3. kole vyzerá nasledovne:

 


Celkové poradie a počet bodov v Moldavskej bežeckej lige po 3. kole: 

 

kategória ženy: 

1. miesto: Zuzana Janičová – 26 bodov

2. miesto: Lukrécia Bilohuščinová – 22 bodov

3. miesto: Viktória Fedáková – 11 bodov

4. miesto: Mária Szakacsová – 10 bodov

 

kategória muži:

  1. miesto: Ladislav Szilágyi – 39 bodov 
  2. miesto: Tamáš Elek – 32 bodov
  3. miesto: Róbert Boros – 29 bodov
  4. miesto: Tibor Vojakovič  – 25 bodov
  5. miesto: Tomáš Lörincz – 20 bodov

  6. miesto: Anton Himič – 19 bodov

  7. miesto: Štefan Kuzma – 10 bodov

  8. miesto: Attila Jakab – 9 bodov

      miesto: Alexander Kis-Csáji – 9 bodov
10. miesto: Alexander Képeš – 8 bodov
11. miesto: Gabriel Jakab – 6 bodov

 

Samozrejme, do bežeckej súťaže sa môže zapojiť každý, kto má chuť behať a prekonávať hlavne samého seba. Všetci ste srdečne vítaní a to už najbližšie v nedeľu dňa15. júna 2014 na Jahodnej pri Košiciach. Viac info na domovskej stránke klubu www.skbodva.sk

 

Behu zdar!


 

  


Pridajte prvý príspevok do diskusie

Meno, priezvisko:

Správa:
picleftrightclosefacebook