Volejbal - Sedemnásty krát na počesť sedemnásteho

Volejbalový klub Gala Moldava, pod vedením Jána Kadleca organizoval v sobotu 17. ročník volejbalového turnaja na počesť 17. novembra. V sobotu ráno sa v areáli 1. ZŠ stretlo celkovo 15 tímov z toho 7 ženských a 8 mužských. Turnaj sa hral v oboch telocvičniach základnej školy, tí najlepší v nich bojovali o finále až do večerných hodín. V ženskom volejbale sa najviac darilo tímu Vk Jazero, pred druhým Winter a tretím Green Apple, všetky tieto tri tímy reprezentovali Košice. Spomedzi mužských tímov sa na treťom mieste umiestnil tím Bukefalos z Moldavy, na druhej priečke skončilo Japonské Pole, ktoré sa skladalo z hráčov Moldavy a Košíc, a prvenstvo patrilo hráčom z Bardejova a Trebišova pod názvom Bardejov. Turnaj sa niesol v duchu dobrej nálady a hlavne prebehol bez zranení.


V neposlednom rade treba vyzdvihnúť organizátorov turnaja za odhodlanosť organizovať tento už 17. ročník turnaja a zaželať im veľa úspechov pri organizácii ďalších ročníkov ale aj iných podujatí v Moldave.


Najbližšia volejbalová akcia Gala Moldavy je Štefanský turnaj ktorý ma taktiež bohatú minulosť už niekoľko desiatok rokov v domácom rodinnom volejbalovom prostredí.

 Pridajte prvý príspevok do diskusie

Meno, priezvisko:

Správa:
picleftrightclosefacebook