Šk Bodva K5 bowlingový turnaj trojíc

Športový klub Bodva v spolupráci s bowlingovým klubom K5 usporiadal v sobotu 23.5.2015 prvý bowlingový turnaj trojíc. Turnaj sa odohral v bowling klube K5 a zúčastnilo sa ho celkovo 8 tímov. Tímy odohrali v základnej skupine rozhody v dvoch kolách, z ktorých postupovali najlepšie štyri do finálovej skupiny. V základnej skupine bojovali hráči aj o najlepšieho hráča a hráčku v rámci jednotlivcov.  Titul najlepšej hráčky a hráča si vybojovali Vierka Maňovská Igor Kusnyir. Vo finálovej skupine tímov sa na štvrtom mieste umiestil domáci tím s názvom Gambleri . Tretiu priečku obsadili bežci z Šk Bodva, pred druhým umiestneným tímom winners z Čane. Víťazom prvého bowlingového turnaja sa stal tím Bowling klub Štós kúpele, ktorí vo finálovej skupine vyhrali tesne nad čaňanskými o 9 kolkov. Ďakujeme všetkým zúčastneným a o dva mesiace Vás srdečne privítame na druhom kole Šk Bodva K5 bowlingovom turnaji.